Červenec 2007


Cameron wallpapers 2

19. července 2007 v 20:32 Cameron Diaz


//<![CDATA[ //]]>
Cameron Diaz Wallpaper

Cameron Diaz Wallpaper

//<![CDATA[ //]]>
Cameron Diaz Wallpaper


//<![CDATA[ //]]>
Cameron Diaz Wallpaper


//<![CDATA[ //]]>
Cameron Diaz Wallpaper


//<![CDATA[ //]]>
Cameron Diaz Wallpaper


//<![CDATA[ //]]>
Cameron Diaz WallpaperAvril..a to jak mě zklamala..!:-(

14. července 2007 v 23:05 Avril Lavigne.....
mno chtěla sem se vás zeptat co řikáte tedka na Avril???
Dřív sem ji měla fakt moc ráda.....ale poslední dobou mě pěkně sere..Hlav.kůli tomu jak tvrdila, že by si nikdy neobarvila vlasy na blond a že nesnáší takovýhle barbie...ale jestli se nepletu tak tedka je má vobarvený, taky sem viděla fotky kde měla ještě k tomu růžový pruhy.!Mno a to mě fakt sereee..!A taky mě to celkem mrzí..!protože i když zase není taková úžasná zpěvačka tak to obohatila tim vzhledem, ale tedka už z ní je tuctovka...Takovejhle holek je...!:-/

http://avrilfans.itgo.com/images/photoalbum/avril-lavigne-101-n21396.jpg

Avril Lavigne Photo
Tenhle styl byl mnohem, mnohem lepší než tenhle:
Obrázek “http://img.aktualne.centrum.cz/77/9/770969-avril-lavigne.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
kate moss

14. července 2007 v 15:27 Fotomodelky...!
Kate neučinil slavnou její vzhled, ale celá její osobnost. V roce 1988 se vracela z rodinné dovolené na Bahamách do Anglie, když si jí všimla Satan. V té době bylo Kate čtrnáct let. Nafotila fotky pro časopis Face. Zaujala svou dětskou nevinností a nevyumělkovanou krásou. Byla ztělesněním tzv. "šupácké módy". Takovou modelku svět módy ještě neviděl. Svou výškou pod 175 cm porušovala pravidla.

Kate zastupuje britská agentura Storm, newyorská agentura Women,pařížská agentura The Marilyn agency.

Fotografové a vydavatelé se snažili Kate získat pro sebe. Fotil ji Steven Meisel, Patrick Demarchelier, Bruce Weber a další. Brzy zaplnila stránky Elle, Vogue, Harper´s Bazar a dalších předních časopisů. Objevila se také na všech špičkových módních přehlídkách. Je velkou oblíbenkyní návrháře Johna Galliana.

V roce 1992 se Kate seznámila s Calvinem Kleinem. Brzy stala jeho múzou a "tváří" pro oblečení i pro parfém Obsession / posedlost/. To už jí byl posedlý celý svět.
Kate se stala pro mládež celého světa idolem. V roce 1995 vydala pro své fanoušky vlastní životopis " Kate".

Kromě předvádění se Kate zajímá o módní návrhářství. Prozatím nepřemýšlí o budoucnosti a nepospíchá s hodnocením svého zaslouženého úspěchu.
Stephanie Seymour životopis

14. července 2007 v 11:12 Fotomodelky...!
Stephanie se narodila v roce 1969 v San Diegu. Její matka byla nadšená fotoamatérka a svou dceru často fotila. Kariéra modelky byla jen přirozeným pokračováním. Zúčastnila se konkurzu agentury Elite. I když nezvítězila, skončila ve finále a Elite s ní počítala.

Stephanii zastupuje britská agentura: IMG, newyorská agentura IMG, pařížská agentura IMG.

New York Times označil Stephanii za nejzajímavější a nejtalentovanější modelku, kterou kdy fotil přední fotograf Richard Avedon. V šestnácti letech nadchla svět módy svou tajuplnou krásou. Objevila se na stránkách Vogue, Elle, Cosmopolitan, Allure a Marie Claire.

Stephanie propůjčila své tělo a tvář k propagaci mnoha výrobků, například při reklamní akci Dívka snů pro Diet Coke. Společnost Victoria´s Secret díky jejím perfektním mírám / 86 - 59 - 89/ dosáhla obrovského úspěchu, když Stephanie předváděla její spodní prádlo.

V roce 1990 čekala Stephanie první dítě a stáhla se na čas do ústraní. Po narození syna Sylaba, byla bouřlivě přivítána ve světě módy. Za několik let poté se jí narodil druhý syn Peter.

Stephanie žije Connecticutu. Její pařížskou svatbu v červenci 1995 provázelo mnoho novinářů a fotografů. Stephanie na sobě měla nádherné šaty , které pro ni navrhl Azzedine Alaia.

Tato superhvězda se stala díky svým perfektním mírám a pohledem " koukni, ale nedotýkej se", chodícím tržištěm snů.


Jaime Pressly photos

14. července 2007 v 11:06 Fotomodelky...!

Tuhle modelku a herečku můžete znát třeba z filmu bulshit..!:-)


Jaime Pressly
Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Presslyv Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly Jaime Pressly


Jaime Pressly

14. července 2007 v 11:02 Fotomodelky...!

Jaime Pressly

Herečka, Modelka

Datum narození: 30.07.1977

Místo narození: Kinston, North Carolina, USA

Znamení: Lev
Jedna z nejkrásnějších žen světa vyrůstala v severní Carolině. Jako malé dítě měla po celém pokoji plakáty Rickyho Schrodera a Ralpha Macchiona.

Její patnácté narozeniny pro ni byly zlomové v jejím životě. Po jedenáct let studovala tanec a gymnastiku. Nicméně nakonec prorazila jako modelka. Její půvabná tvář pokryla desítky magazínů a začala cestovat po Americe, Itálii a Japonsku, kde pracovala jako modelka.

Přesto se nejvíce proslavila, když nafotila sérii fotek pro Playboy. Její herecká kariéra se zastavila, protože měla spoustu práce v modelingu. Jako herečka ztvárnila spoustu různorodých rolí: její debutová role mladičké svůdnice byla v seriálu v seriálu "Poison Ivy" (v tomto seriálu také hráli Alyssa Milano a Drew Barrymore). Ve skutečnosti jí byla tahle role nabídnuta poté co hrála dvojníka Drew Barrymore.

Také se opakovaně vrací do televizní role v televizní show Jack & Jill (s Amandou Peet). Přes její úspěch nechce Jaime být Hollywoodské děvče, jak sama řekla "Nechci být Hollywoodské děvče. Jsem staromódní jižanka". V roce 1998 se Jaime vdala za Brodie Mitchella. Její kariéra na přelomu millenia nevídaně rostla, Jaime se objevila se v hlavních rolích ve filmech "Tomcats", "Joe Dirt", a "Not Another Teen Movie" vše v roce 2001.